Блог про рестораний бізнес

Кейтеринг Бенкет у Львові

Повний спектр послуг по створенню виїзного заходу

Кава брейк. Невелика перерва, 15-30 хвилин, під час якої можна відпочити, перекусити і випити кави, поспілкуватися в неформальній обстановці.

Банкет. Урочиста корпоративна подія з вишуканою сервіровкою і висококласним обслуговуванням.

Фуршет. Учасники заходу можуть переміщатися по всьому залу, самостійно обираючи закуски і безперешкодно спілкуючись один з одним.

Vip фуршет. Урочистий захід для особливих персон, що припускає обслуговування офіціантами.

Діловий обід. Ми створюємо прекрасну атмосферу виїзного ресторану і обслуговуємо Ваш обід на високому рівні.

Солодкий стіл. Не просто частування гостей, а й додатковий елемент декору, який може урізноманітнити загальне оформлення навіть найсерйознішого заходу.

Організація весіль. Найкрасивіший день в житті повинен стати незабутнім - що може бути краще виїзної реєстрації з красивою аркою десь на природі або біля озера?

Заходи у Вас вдома. Наші шеф-кухарі організують для Вас барбекю - вечірку, пікнік на відкритому повітрі. Вечірку біля басейну. Вечірку в середземноморському стилі. Коктейльний вечір з найкращими барменами. Суші-вечірку з ролами з найсвіжішої риби і морепродуктів. Кавказьку вечірку.

Дитяче свято. Ми не тільки смачно нагодуємо маленьких непосид, але і запропонуємо програму заходів, враховуючи вік, місце проведення, тривалість і кількість учасників торжества, а головне - індивідуальність Вашої дитини!

Деталі організації кейтерингу можна дізнатись в наших менеджерів за телефоном:
+380961678352
та електронною поштою: info@horecaschool.com.ua
Кейтеринг Львів