Блог про рестораний бізнес

Вперше у Львові відбудеться міжнародна фотовиставка “9Х10”

Війна крізь призму фотографій: у Львові вперше відбудеться міжнародна фотовиставка «9Х10»

У Львові відкриється унікальна міжнародна виставки фотографії «9Х10». У виставці будуть представлені фото на тему війни українських, французьких, польських, американських та японських авторів.
Тема міжнародної фотовиставки «9х10» – війна росії проти України з різних ракурсів, адже на виставці будуть представленні роботи кардинально різних авторів, з-поміж яких: журналісти, фотокореспонденти, архітектори, вуличні фотографи та наші захисники. У кожного з них свої акценти, деталі та стиль передачі глибоких емоцій через фотографію.

На виставці будуть роботи таких авторів:

· Ania Klosek (Польща, Варшава) – документалістка, стрітартфотограф. Член жюрі Leice Sheet Photo, Miami Street Photography Festival.

· Guillaume Herbaut (Франції, Париж) – фотограф, продюсер, документаліст, письменник. Лауреат World Press, Prix Kodak.

· Marion Pehee (Франція, Шартр) – фотокореспондент, документаліст. Лауреат і переможець 32 конкурсу імені Lagardere. Працює з Der Spiegel, L'écho, le Figaro, Elle та іншими.

· Craig Ruttle (США, Нью-Йорк) – документаліст, стрітартфотограф.

· Олесь Кромпляс (Україна, Київ) – військовий фотограф, громадський діяч. Брав участь у обороні Донецького аеропорту, висвітлював оборону Маріуполя, бої за Іловайськ, перший фотограф у визвольному Херсоні.

· Antoine Martin (Франція, Париж) – фотограф, документаліст. Працював для Paris Saint Germain. Переможець конкурсу Paris Match.

· Юрій Мельник (Україна, Львів) – журналіст, фоторепортер, доцент і викладач кафедри журналістики.

· Тіл Меєр (Бамберг ,Німечина) – документаліст, фотокореспондент, режисер. З 2007 року висвітлює життя в Україні. У 2018 нагороджено премією Кобург Едвард за фільм Winter in Lviv. Цей фільм зібрав 120 000 євро , які пішли на соцдопомогу самотнім літнім людям в Україні.

· Секіта Ватару, Тетсуро Такехана ,Таку Госокава (Японія, Токіо) – фотокореспонденти, газета Asahi shimbun.

· Martin Duplantier (Франція, Париж) – архітектор, президент спілки архітекторів Франції, фотограф. Очолює місію з вивчення і збереження культурного українського фону, архітектурних пам'яток.

· Лук’ян Турецький ( Україна, Львів) – працює в галузі графічного дизайну та займається фотографією. У 2015-2016 роках служив в ЗСУ. З початку повномасштабної агресії до цього часу – в лавах Збройних сил України.

· Юрій Руф (Україна, Львів) – поет, письменник, сценарист, вчений. Загинув під час ворожого обстрілу 1 квітня 2022 р (посмертна подяка).

Мета виставки – показати відвідувачам біль, відчай, руйнацію, але водночас надію, рішучість та непохитність українського народу.

Відкриття виставки відбудеться 21 лютого о 15:00 у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. В межах урочистого відкриття виставки відбудеться пресконференція, під час якої можна буде познайомитись з авторами робіт та організаторами, дізнатись більше про фотографії та їх історію.

Години роботи виставки:

Пт – 11:00-16:30 та 18:00-20:00

Сб – 11:00-15:30 та 17:00-19:00

Нд – 12:00-14:00 та 17:00-19:00

Виставка триватиме до 23 березня.

Організатори: Бенке Ліана, кураторка фотовиставки, за підтримки Львівської міської ради та готелю "Швейцарський" та ресторану "Валентино" у Львові.
Новини Horeca