Блог про рестораний бізнес

Кейтеринг від Horeca School у Львові

Кейтеринг часто асоціюється з організацією свят, весіль та урочистостей. Але ця послуга не менш популярна і затребувана в сфері бізнесу: як невелике обслуговування ділових зустрічей і обідів в офісі, так і партнерського вечора, де все має бути «на рівні». Різні презентації, майстер-класи та конференції також рідко обходяться без кейтеринг-обслуговування. Які ж питання і проблеми допомагає вирішити така послуга?


- організація харчування. Ми несемо повну відповідальність за якість їжі, рівень сервісу і своєчасне виконання домовленості;
- складання меню, виходячи з ваших потреб, бюджету та концепції;
- в разі необхідності допоможемо підібрати майданчик для заходу;
- забезпечимо всім необхідним технологічним обладнанням, посудом, меблями;
- замовлення заходи під ключ або ж можете вибрати тільки ті послуги, які вам необхідні окремо: доставка готових страв, оренда обладнання або тільки обслуговування святкування.
Кейтеринг значно заощадить Ваш час і сили. Ми втілимо всі Ваші ідеї в реальність. Якщо захочете здивувати своїх гостей, пропонуємо анімаційні станції в різних напрямках.


Кейтеринг можна замовити для проведення заходів, від сімейних і ділових до майстер-класів та приватних вечірок.

Якщо ж Ви вирішили організувати захід самостійно, наша компанія готова допомогти і з цим завданням. Ми надаємо послуги оренди посуду і меблів, і доставку закусок і готових страв. Оренда - це значна економія часу, адже не потрібно турбуватися про покупку і доставку всього необхідного обладнання, а також щодо бюджету. Напишіть нам і ми залюбки допоможемо обрати потрібні Вам меблі з  нашого широкого асортименту, який задовольнить всі Ваші запити і допоможе провести будь-яке свято без зайвого клопоту. А в разі якщо Ви не бажаєте витрачати свій час на приготування страв або закусок, можете замовити готові набори їжі. Ми гарантуємо якість продуктів, швидку доставку і широкий асортимент, де кожен обов'язково знайде щось на свій смак.


Замовляючи будь-яку з послуг компанії "Horeca Кейтеринг Львів", Ви можете бути впевнені в бездоганній якості і висококласному сервісі. Наш досвід, власна технологічне обладнання, команда професіоналів допоможуть втілити в життя найсміливіші очікування від виїзного ресторанного обслуговування. "Horeca Кейтеринг Львів" створює неповторну святкову атмосферу на заходах і дарує чудове настрій. Ми піклуємося про кожного гостя, а обслуговування проводимо зі щирою любов'ю до справи. З нами як розкішний виїзний банкет, так і сімейний обід чи вечеря пройдуть бездоганно і яскраво. У нас найпрофесійніше кейтеринговое обслуговування у Львові. Телефонуйте до нашого менеджера або пишіт нам на пошту, і ми створимо свято Вашої мрії!