Блог про рестораний бізнес

Ресторація "Галерея Лицарів" - генеральний партнер Школи Гостинності "Horeca School"

Ресторація "Галерея Лицарів" - генеральний партнер Школи Гостинності "Horeca School"
Команда Школи Гостинності "Horeca School" висловлює щиру подяку та підтримку ресторації "Галерея Лицарів" за співпрацю та сприяння в організації курсів бармена у Львові!
Цей ресторан є офіційним партнером Школи Гостинності у Львові, що свідчить про зацікавленість у підвищенні якості обслуговування та розвитку галузі в Україні. Як партнер, ресторація надає можливість для практичного навчання для студентів Школи. Ми високо цінуємо можливість співпраці та дякуємо за підтримку!

В часі, коли сфера готельно-ресторанного бізнесу та й узагалі туризму переживає свої не найкращі часи, ми організовуємо і будемо організовувати курси для рестораторів, офіціантів, барменів, баристів! Попри те, що є великий відтік кадрів закордон і становище сфери гостинності як ніколи хитке, ми переконані, що лише навчання своєї команди та оптимізація процесів допоможе вижити рестораторам та готельєрам в часі війни та поступово відновити свої позиції після перемоги.
Детальніше про ресторацію "Галерея Лицарів":
Заклад, який пропонує Вам ексклюзивні страви з мангалу і сучасну європейську кухню у поєднанні з витонченим інтер'єром та неперевершеним живим вокалом. Крізь великі панорамні вікна можна милуватися красою стародавнього Львова. У літній період ресторан – це комфортна літня тераса з виглядом на Львівську оперу. Для гостей які не люблять великого скупчення людей і надають перевагу окремому відпочинку в колі друзів , рідних чи колег заклад пропонує 2 окремі банкетні зали для святкування визначних подій.
Ресторан «Галерея Лицарів» розмістився на проспекті Свободи у самому центрі Львова.

Заклад розташований у відбудованій у 1998 році Вежі крамарів, поряд із фрагментом Високого муру.

Інтер'єр ресторану гармонійно поєднує в собі сучасний стиль та елементи середньовіччя, а панорамні вікна відкривають краєвид на Львівську оперу та центральні вулиці міста.

У меню представлений європейсько-кавказький напрямок кухні та страви з мангалу.

Рекомендуємо скуштувати стейки T-bone, Рібай та Каре ягнятини. Для компаній пропонують цікаві м’ясні сети.

Кожної п’ятниці, суботи та неділі у ресторані «Галерея Лицарів» влаштовують вечори живого вокалу, які продовжують ді-джеї з найкращими хітами.

У закладі також можна відсвяткувати День народження, ювілей, річницю чи іншу важливу подію.
З ким працює Школа Гостинного Сервісу "Horeca School"