Блог про рестораний бізнес

Бармен» , Львів - Курс - Horeca School

Курси і навчання барменів з нуля. Підвищення кваліфікації. Тренінги в навчальному центрі. школа барменів. Вигідні ціни. Працевлаштування.Готовий СТАТИ барменом та КРУТО ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ?
Охочих дізнатися і відчути тонкощі барного ремесла на собі, з радістю чекаємо в нашому центрі. Програма розрахована на новачків і людей з досвідом. Курс імітує умови роботи в барі: співбесіда, форма закладу, спеціальне меню, каса, графік чергувань, спілкування з гостями, приготування коктейлів.

Для зручності курс бармена розділений на 4 дні:
Рівень підготовки "Бармена" передбачає вивчення студентами базових елементів з нуля, які вони закріплять під час відкритого уроку. Кожному належить поспілкуватися з гостями, приготувати алкогольні і кавові напої. Це вступний рівень для тих, хто ніколи не працював в барі. Швидкість, естетика, впевненість, увага до деталей, акуратність, вміння думати на крок вперед - якості необхідні бармену. Тому наступні 4 дні на курсі присвячені практиці і відточуванню перерахованих навичок.
Ви можете для початку пройти курс "Бармена"  і зрозуміти - наскільки професія бармен підходить Вам. Ви отримаєте потрібні навички, незабутні емоції та нових друзів. Проходження курсу і складання кваліфікаційного іспиту в кінці гарантує вам отримання сертифікату про закінчення курсів "Бармен"


Курси та тренінги Horeca School